اتاق فرار اسکیپ روم لوکیشن خوب برای تفریح در تهران کرج

سورپرایز برگزاری جشن تولد در کرج لاکچری

Oops...
Slider with alias home-slider-mobile-1 not found.

جشن تولد در اکوکلاب

برای بسیاری از افراد، سالروز تولد یکی از مهم ترین روزهای زندگی به شمار می رود و برگزاری جشن تولد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به همین دلیل می خواهند لحظات شاد خود را با دیگران قسمت کرده و جشنی مجلل و خاص در این روز مهم زندگی خود برپا کنند.

از آن جایی که جزئیات بسیار زیاد برای برگزاری یک جشن زادروز جذاب و مهیج برای اغلب افراد کاری طاقت فرسا بوده و یا به دلیل کارهای روزمره خود، وقت رسیدگی به آن را ندارند، امروزه بسیاری از مهمانی ها همانند جشن تولد به مؤسسات تشریفاتی سپرده می شود تا بتوانند به بهترین شکل همه مراحل و کارها را پیش ببرند. بنابراین اگر می خواهید یک جشن زادروز به یاد ماندنی داشته باشید و یا می‌خواهید کسی را که بسیار دوستش دارید سورپرایز کنید، با معرفی پکیج های جشن تولد اکوکلاب همراه باشید.

پکیج های جشن تولد

اکوکلاب برای برگزاری جشن تولد شما و عزیزان تان پکیج های گوناگونی دارد. این پکیج ها با امکانات گوناگون، تزئینات و انواع پذیرایی های مختلف طراحی شده اند تا بتوانید مناسب ترین پکیج را مطابق با سلیقه خود انتخاب نمایید.

شماره رزرو: ۰۹۳۷۸۸۸۸۷۰۶

پکیج نرمال

سورپرایز برگزاری جشن تولد در کرج لاکچری

پکیج اکونومی

سورپرایز برگزاری جشن تولد در کرج لاکچری

تاپ پکیج

پکیج VIP

پکیج VIPGame

ما در مجموعه اکوکلاب تلاش خواهیم کرد تا برای این روز خاص از زندگی شما و عزیزان تان یک خاطره فراموش نشدنی رقم بزنیم. امیدواریم که از برگزاری جشن تولد خود در این مجموعه لذت ببرید.

شماره رزرو: ۰۹۳۷۸۸۸۸۷۰۶
موقعیت کلاب
تماس با ما

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۹۲۵۶۱۴ – ۰۹۳۷۸۸۸۸۷۰۶

آدرس: کرج، ابتدای جاده مشکین دشت، رزکان نو، مجتمع اکومال، طبقه اول

© ۲۰۲۲ اکو کلاب

error: