اتاق فرار اسکیپ روم لوکیشن خوب برای تفریح در تهران کرج

لیزرتگ در کرج در تهران لیزر تگ در کرج در تهران

لیزرتگ در کرج در تهران لیزر تگ در کرج در تهران

قیمت رزرو لیزر تگ لیزرتگ در کرج تهران پینتبال پینت بال لیزری

لیزرتگ

بازی و ورزش لیزرتگ در واقع یک نسخه الکترونیکی از بازی پینت بال محسوب می شود. لیزر تگ در ابتدا به منظور آموزش های نظامی مورد استفاده قرار می گرفت اما حضور تجاری آن در بازار تفریحات به سال ۲۰۰۵ میلادی بر می گردد.

کمپانی لیزروار روسیه که تهیه کننده تجهیزات لیزرتگ برای باشگاه اکوکلاب بوده است، از پیشروترین کمپانی های تولید تجهیزات لیزر تگ است که بار بخش عظیمی از گسترش این بازی و ورزش مهیج را بر دوش کشیده و در حال حاضر هم در بیش از ۱۰ کشور مطرح دنیا از نمایندگانی انحصاری برخوردار است. لیزرتگ لیزر تگ در تهران کرج .

لیزرتگ یک بازی مهیج و کاملاً ایمن است که به دلیل تحرک زیاد (به اندازه یک بازی فوتبال) چربی سوزی بسیار بالایی هم دارد. بنابراین شما می‌توانید به این بازی به عنوان یک ورزش سالم نگاه کنید که به شما امکان یک تفریح هیجان انگیز و جذاب را در کنار جمع دوستان و خانوده‌تان (بدون محدودیت جنسی و سنی) می دهد.

همچنین تجهیزات لیزرتگ امکان اجرای سناریوهای گوناگونی را می دهند که این سناریو ها با تعریف اهداف و وظایفی خاص برای بازیکنان، به جذابیت هر چه بیش تر آن کمک می کنند. لیزرتگ لیزر تگ در تهران کرج .

قیمت رزرو لیزر تگ لیزرتگ در کرج تهران پینتبال پینت بال لیزری
قیمت رزرو لیزر تگ لیزرتگ در کرج تهران پینتبال پینت بال لیزری

زمین بازی لیزرتگ

لیزر تگ را در دو نوع زمین می توان بازی کرد: زمین سر پوشیده و زمین سر باز.. زمین های لیزرتگی که سر پوشیده هستند دارای حداقل ۲۰۰ متر مربع مساحت بوده و قابلیت اجرای. سناریو های گوناگون، باعث جذابیت دو چندان بازی می شوند.

زمین های فضای باز هم به دلیل برد بالای تجهیزات، محدودیت مساحت نداشته و در زمین های. با متراژ حداقل ۷۵۰ متر مربع قابل اجرا هستند. هر کدام از این فضاها دارای جذابیت های. خاص خود بوده و طرفداران خودشان را دارند.

در بازی های فضای باز، حتی می توان از عناصر طبیعی موجود (مانند درخت ها در. جنگل) به عنوان موانع طبیعی استفاده کرد. همچنین تجهیزات لیزر تگ درست مانند بازی های  رایانه ای. به طور سالانه به روز رسانی شده و، امکانات جدید به آن ها اضافه شده و کیفیت شان بهبود داده می شود. لیزرتگ لیزر تگ در تهران کرج .

تجهیزات بازی لیزرتگ

الکترونیکی بودن بازی و تجهیزات لیزرتگ این قابلیت را فراهم می کند که بتوان انواع سناریوهای. مختلفی را. شبیه سازی و اجرا کرد. این سناریوها می توانند به راحتی، تجربه ای مانند بازی های. محبوب PUBG، Call of Duty و Counter Strike را برای بازیکنان. فراهم کنند. اما اجرا و. شبیه سازی این بازی ها، همان طور که در خود محیط بازی دیده می شود،. نیازمند. انواع و اقسام تجهیزات جانبی و تسلیحات است.

خوشبختانه امروزه با پیشرفت. بازی لیزر تگ و محبوبیت روز افزون آن،. کمپانی های زیادی پا به عرصه تولیدت تجهیزات. با کیفیت این بازی گذاشته. اند که از میان آن ها می توان به ام. پی. ام الکترونیک،. پروشات و مهم ترین و پیشروترین. آن‌ها یعنی فونیکس اشاره کرد. محصولات فونیکس در واقع از تولیدات. کمپانی. لیزروار روسیه هستند که می توانید برای مشاهده و تهیه. تجهیزات این شرکت از وب سایت آریولند بازدید نمایید.

قیمت رزرو لیزرتگ لیزر تگ در تهران کرج

برای کاربرد این تجهیزات می توان به عنوان مثال این طور بیان کرد که تصور کنید. شما در طول بازی تیر خورده اید و توسط دیگران از بازی حذف شده اید. اما مطابق برخی. از سناریوها می توانید به جریان بازی برگردید. یا حتی ممکن است که بر اسلحه اصابت تیر. بازیکنان حریف، خون و جان شما کم شده باشد و نیاز داشته باشید که مجدداً خود خود را شارژ نمایید.

طبیعتاً موارد این چنینی یا بسیاری از امکانات دیگر نظیر بمب های هوشمند. و غیره را در بازی های غیر الکترونیکی مانند پینت بال نمی توانید شبیه سازی. و تجربه نمایید. اما لوازم جانبی و تجهیزات پیشرفته لیزر تگ این امکان را به شما می دهند. که به راحتی، موارد یاد شده و بسیاری از امکانات هیجان انگیز دیگر را اجرا نمایید. لیزرتگ لیزر تگ در تهران کرج .

قیمت رزرو لیزر تگ لیزرتگ در کرج تهران پینتبال پینت بال لیزری

یک بازی محبوب

همه می دانیم که بازی های تفنگی از محبوب‌ترین بازی ها در میان نوجوانان و جوانان است.. به همین دلیل است که تعداد بی شماری از بازی های تفنگی برای انواع و اقسام کنسول. های پلی استیشن، ایکس باکس، VR، کامپیوتر و گوشی های موبایل طراحی و عرضه شده. اند. همین محبوبیت و قدرت شبیه سازی های رایانه ای باعث شد که برخی از ارتش های. بزرگ جهان برای آموزش نیروهای خود دست به طراحی و شبیه سازی این. بازی ها در فضای واقعی بزنند. زیرا استفاده از تجهیزات جنگی واقعی برای آموزش، علاوه بر پر خطر بودن،. هزینه زیادی هم دارد. لیزر تگ محصول همین دیدگاه است. لیزرتگ لیزر تگ در تهران کرج .

البته در ابتدا بازی به صورت پینت بال شبیه سازی شد اما سرعت گلوله های واقعی. در جنگ بسیار بیش تر از سرعت گلوله های رنگی پینت بال است. در مسافت های نسبتاً زیادتر. هم جاذبه زمین بر روی گلوله های رنگی اثر زیادی گذاشته و قدرت هدف گیری بازیکنان. را به شدت کاهش می دادند. به همین دلیل بود که نسخه قبلی یعنی پینت بال،. به نسخه جدید که لیزرتگ نامیده می شود، ارتقا داده شد. لیزرتگ لیزر تگ در تهران کرج .

پس از این که ارتش ایالات متحده برای اولین بار از بازی لیزرتگ استفاده کرد، برای. شبیه سازی بهتر، همچنین از بمب های مغناطیسی ای استفاده کرد که به منظور. کاهش هزینه طراحی شده بودند. سپس با تجاری شدن این ورزش و تفریح، کمپانی لیزروار به عنوان. اولین شرکت، آن را به بازار عرضه کرد و در اختیار عموم مردم قرار داد. شرکت آریولند نماینده انحصاری. لیزروار روسیه در ایران و بنیان گذار بازی لیزر تگ و آرچری تگ در ایران است. لیزرتگ لیزر تگ در تهران کرج .

یک جنگ واقعی

شما در بازی لیزر تگ در نقش یک چریک جنگی و یا یک تک تیر انداز ظاهر می شوید.. با شبیه سازی واقعی که توسط تجهیزات انجام می شود، شما می توانید از بازی و تفریح حتی. برای افزایش قدرت نشانه گیری خود بهره ببرید. بازیکنان هر کدام دارای اسلحه ای. بوده که با آن به بازیکنان حریف شلیک کرده و همچنین دارای جلیقه و یا هد بند مخصوصی. هستند که با داشتن سنسورها، می توانند هدف شلیک اسلحه سایر بازیکنان قرار بگیرند.. سناریوهای گوناگونی هم در این بازی قابل اجرا است مانند تعقیب و گریز، نجات گروگان، خنثی کردن بمب و… لیزرتگ لیزر تگ در تهران کرج .

چند نکته

بازی لیزرتگ دارای محدودیت سنی و جنسی نیست. بازیکنان از ۸ سال تا ۸۰ سال می توانند. در لیزر تگ شرکت کرده و از آن لذت ببریند. همین موضوع باعث می شود که این بازی در دسته بازی های خانوادگی طبقه بندی شود.

کیفیت بازی به شدت وابسته به کیفیت اسلحه ها، هد بند، جلیقه و سایر. تجهیزات است. پس بهتر است که از بهترین‌ها استفاده نمایید. ما بهترین و با. کیفیت ترین و کامل ترین تجهیزات لیزرتگ را در باشگاه اکوکلاب برای. شما فراهم کرده ایم تا با حضور به همراه جمع های خانوادگی و دوستانه خود،. از این بازی مدرن و مهیج لذت ببرید. با حضور در اکوکلاب می توانید از سایر امکانات. مجموعه مانند اتاق فرار و کافه گیم هم استفاده نمایید. قیمت رزرو لیزر تگ لیزرتگ در تهران کرج .

موقعیت کلاب
تماس با ما

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۹۲۵۶۱۴ – ۰۹۳۷۸۸۸۸۷۰۶

آدرس: کرج، ابتدای جاده مشکین دشت، رزکان نو، مجتمع اکومال، طبقه اول

© ۲۰۲۲ اکو کلاب

error: